Takëm profesional për qeramikë vendos një prodhues dhe shumicë për Hotel & Restorant Star që nga viti 1998.

Gjuhe
Produkte
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient mund të ndjehet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në produktet e tyre. Produktet tona gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të pronave të këndshme. Ata kanë shumë karakteristika që garantojnë popullarizimin dhe aplikimin.
LEXO MË SHUMË
Qeramike cyan

Qeramike cyan

Zbuloni një sendesh të re dhe të modës të sjellë nga Hosen Two Tetë Seria e Teksteve të Valëve të Qeramikës. Sillni natyrën në natyrën tuaj në restorantin tuaj me një linjë të re të pjatave tona të bukura për shërbim.
2020/01/04
Set për darka me porcelan me ngjyra

Set për darka me porcelan me ngjyra

Seti i darkës prej porcelani me ngjyra ka shumëllojshmëri stili, të cilat janë pa probleme, lustër dhe të qëndrueshme.
2020/01/04
Set i qeramikës së restoranteve të hotelit

Set i qeramikës së restoranteve të hotelit

Seti i darkës me qeramikë të bardhë është në më shumë se 30 seri të ndryshme.
2020/01/04
Decals sendesh qeramike

Decals sendesh qeramike

Paketat e sendeve prej qeramike Decals janë në më shumë se 20 seri.
2020/01/04
SHËRBIMI
Procesi i prodhimit Dy tetë qeramika
Ne nuk jemi të sigurt sa duhet të themi se jemi më profesionistët ose më të mirët, por që nga shfaqja e biznesit tonë 20 vjet më parë, ne kemi besuar se sinqeriteti dhe besueshmëria janë gjëja e parë më e rëndësishme në biznes dhe fitojmë përvojë të pasur dhe njohuri profesionale.
Nëse ju nevojitet ndonjë darkë ushqimore, mirëpriteni të kontaktoni më tej. Ne do të punojmë së bashku si kjo:
Dërgoni kuotat tuaja;
Komunikim i mëtutjeshëm për detaje të nevojave tuaja;
Puna ekipore për dizajn;
Modifikimi dhe konfirmimi i mostrave;
Prodhimi masiv dhe kontrolli i cilësisë;
Transporti: ne mund të ofrojmë paketim druri të papërpunuar, kompensatë ose shkumë sipas kërkesave tuaja për të mbrojtur produktin nga dëmtimi.
Rast
Ne jemi zhytur plotësisht në botën e produktit të klientëve tanë. Por ne thjesht nuk zhytemi në tiparet specifike të sektorit; ne gjithashtu përfshijmë thellë në pyetje të tilla si: "makesfarë i emocionon klientët e klientëve tanë?" "Si mund të shkaktojmë dëshirën për blerjen e konsumatorit përfundimtar?" Kjo është ajo që ne do të bëjmë me ju. Kjo është mënyra se si ne e kthejmë projektin tuaj në projektin tonë.
LEXO MË SHUMË
Set për darkë prej porcelani me restorant hoteli -TC02

Set për darkë prej porcelani me restorant hoteli -TC02

Ne jemi krenarë për produktet tona që kalojnë në inspektimin ndërkombëtar të autoriteteve të cilësisë dhe fitojnë titullin e "Markës së famshme të Kinës" dhe "Produktit të Kualifikuar nga Inspektimi Kombëtar i Cilësisë".
2020/01/04
Pllaka të pastër ngrënieje të bardha, organike dhe funksionale - TW32

Pllaka të pastër ngrënieje të bardha, organike dhe funksionale - TW32

Dy Tetë Qeramikë krijuan një ekip profesional të shërbimit për zgjidhjen me një ndalesë të ofrimit të furnizimeve hoteliere, si dhe një ekip projektimi të dedikuar për konceptin e dizajnit krejt të ri të ofruar për klientët në të gjithë botën.
2020/01/04
Darkë aristokracie në stilin anglez - TD15

Darkë aristokracie në stilin anglez - TD15

Me 4 furra që digjen shumë enë darke prej porcelani, prodhimi i qeramikës ushqimore me cilësi të lartë të prodhuar nga fabrika mund të arrijë në 80 milion copë.
2020/01/04
Ekranet e klasës së lartë të hoteleve dhe enëve të restorantit vendosin ekranin

Ekranet e klasës së lartë të hoteleve dhe enëve të restorantit vendosin ekranin

Prodhimi i madh, me cilësi të lartë, varietete të plota dhe zejtari të shkëlqyera janë tiparet tona.
2020/01/04
RRETH NESH
Prezantimi dy tetë qeramikash
Themeluar në vitin 1998, Guangdong Hosen Two Tight Industrial Co, Ltd ndodhet në Chaozhou, një qytet me një emër të Kryeqytetit të Ri Qeramik të Kinës. Marka jonë është e njohur për përvojën tonë 20-vjeçare në prodhimin e sendeve qeramike.

Me sipërfaqe prodhimi 30,000 metra katror, ​​kompania është e pajisur me aftësi të shkëlqyera prodhuese, ekip profesional, aftësi të lartë prodhimi, menaxhim të rreptë modern. Me kombinimin e zanateve tradicionale dhe teknologjisë moderne, Dy Tetë Qeramikë i përmbahen politikës së krijimit të produkteve të reja dhe ndjekjes së stilit artistik; ne ofrojmë produkte të hollë për të përmbushur kërkesat e klientëve të ndryshëm.
Kontaktoni me ne
Thjesht lini emailin tuaj ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Albanian