Produktet
LEXO MË SHUMË

Ushqimi është një nga përvojat më të mira që bashkon kuzhinierët dhe njerëzit. Ne mund të shohim se pjatat dhe tasat SPOT nga Koleksioni Hosen Two Eight Color pasqyrojnë këtë frymë të ngrohtë dhe ambicien e kuzhinierëve të ndeshjes.

TEXTURE COLLECTION - 2021 Design i ri Komplete enësh darke prej porcelani me temperaturë të lartë Komplete qeramike me dizajn unik për hotel restorant
Enët unike me ngjyrë të kuqe dhe jeshile, me sipërfaqe mat dhe me shkëlqim, me dizajne të ndryshme, mund të përdoren për të dekoruar mirë me ushqime tavolinat e restorantit tuaj. Dhe kënaqni mendimet e shefave të ndryshëm.
BLU BLU - Morden Stil Gradient Gre en Glossy Porcelani Komplete darkash restoranti Shiten me shumice me porosi
Lustër me ngjyra reaktive është ngjyra e ndritshme e këtij koleksioni. Nga ky enë darke e re restoranti, forma të ndryshme dhe madhësi të ndryshme për zgjedhjen tuaj. Ato janë të disponueshme për pjatalarëse dhe mikrovalë, si dhe rezistente ndaj gërvishtjeve.
LOTUS BLUE - 2021 Produkt i ri Komplete tavoline porcelani blu, Enë darke restoranti me xham qeramike me porosi
Një nga enët e reja dhe unike të darkës prej qeramike blu, nuk është vetëm me ngjyrën e qiellit blu, por gjithashtu përzihet në oqeanin blu të pastër. Me ndikim vizual, bëjeni ushqimin tuaj të shijshëm dhe të bukur.
GREEN JUNGLE - Komplete darkash qeramike me smalt jeshil në stilin e popullarizuar fshatar, Komplete porcelani të klasës AB për restorant
Pjata të reja të gjelbërta me shumicë. Enët e darkës me madhësi të ndryshme të mëdha në forma të ndryshme, të disponueshme për restorantin e tregut të Azisë Juglindore. Ato janë të qëndrueshme dhe të sigurta për pjatalarëse dhe mikrovalë.
Shërbimi ynë

Nëse keni nevojë për ndonjë personalizim për enët e punës me idenë tuaj, lëreni shërbimin profesional të personalizimit të Hosen-it ta realizojë këtë ide.

1. Kërkim: Klienti ofron fotografinë ose vizatoni imazhin rreth idesë me specifikimet e hollësishme, dimensionet, materialin dhe kërkesat e përputhjes.

2. Dizajni: Ekipi i projektimit nxjerr imazhin 3D për konfirmimin tuaj rreth dizajnit dhe më pas punon në mostra. Ekipi i përfshirë që nga fillimi i një projekti për të siguruar produktet më të mira të dizajnuara me porosi për t'iu përshtatur nevojave të klientëve.

4. Menaxhimi i Cilësisë: Në mënyrë që të plotësojmë strukturat me cilësi të lartë, ne ruajmë një efektivitet& Sistemi efikas i Menaxhimit të Cilësisë.

Zgjidhje
LEXO MË SHUMË

Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të mund të ndihet rehat dhe i sigurt me produktet tona në enët e tyre të tavolinës. Produktet Hosen Two Eight Ceramics gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të prooertieve të këndshme.HOTEL, RESTORANT, HEADING, EVENT, SUPER TREGU.

ZGJIDHJE HOTELORE
Koleksioni i enëve të tavolinës White plotëson kërkesat për çdo pjesë të Hotelit, si Lobi, Bufe, Restorant Special, Darka kryesore, Bar...Kontaktoni për më shumë detaje
ZGJIDHJE DASME ME QERA
Pllaka e karikuesit me ar dhe argjend të shkëlqyeshëm mund të plotësojë kërkesën nga klienti i Qirasë, i cili ka nevojë për këtë shfaqje të zbukuruar tavoline në ngjarje. Pllaka e karikuesit qelqi plotëson gjithashtu këtë kërkesë të veçantë.
ZGJIDHJE RESTORANTI
Koleksioni me ngjyra tavoline plotëson konceptin e ndryshëm të restorantit, MBLEDHJA E ZJARRIT, MBLEDHJA URBAN, KOLLEKSIONE MJEGRAVE...Klikoni për më shumë rast restoranti për kontrollin tuaj
SET PER DRAMORE SUPER MARKET
Hosen Two Eight Ceramics ofronte enët e darkës në paketim komplet, veçanërisht për 18 copë për komplet, 24 copë për komplet. Paketoni atë në paketë të sigurt dhe sigurohuni për sigurinë e mallrave gjatë transportit ose shitjes online.
Rreth Nesh

Hosen Two Eight Ceramics si prodhues i enëve të tavolinës që nga viti 1998

Me sipërfaqe prodhimi 30,000 metra katrorë, kompania është e pajisur me aftësi të shkëlqyera prodhuese, ekip profesional, aftësi të larta prodhimi, menaxhim të rreptë modern. Me kombinimin e zejeve tradicionale dhe teknologjisë moderne, Two Eight Ceramics i përmbahet politikës së krijimit të produkteve të reja dhe ndjekjes së stilit artistik; ne ofrojmë produkte të shkëlqyera për të përmbushur kërkesat e klientëve të ndryshëm.

NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI

Thjesht na tregoni kërkesën tuaj, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund të imagjinoni ju.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj