Професионален прибор за керамички садови поставува производител и трговија на големо за хотел и ресторан Стар од 1998 година.

Јазик
Производи
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува пријатно и самоуверено со нашите производи во своите апликации. Нашите производи опширно ги наоѓаат своите апликации од пазарот заради убавите својства. Тие имаат многу карактеристики што гарантираат популаризација и примена.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Цијано керамика

Цијано керамика

Откријте нова и модна прибор за јадење, донесена од Хосен Два осум осум керамички серии на текстури. Донесете ја природата во вашата природа во вашиот ресторан со нова линија на нашите убави јадења за сервирање.
2020/01/04
Комплет за вечера со боја на порцелан

Комплет за вечера со боја на порцелан

Обоени порцелански прибор за вечера има разновидност на стил, кои се непречено, глазурно и издржливи.
2020/01/04
Комплет керамички хотелски ресторан

Комплет керамички хотелски ресторан

Сетот со бела керамичка вечера е во повеќе од 30 различни серии.
2020/01/04
Дејли керамички прибор за јадење

Дејли керамички прибор за јадење

Декоративни комплети за керамички садови се во повеќе од 20 серии.
2020/01/04
СЕРВИС
Процес на производство Два осум керамика
Не сме доволно сигурни да кажеме дека сме најпрофесионални или најдобри, но од појавата на нашиот бизнис пред 20 години, верувавме дека искреноста и сигурноста се првото најважно во бизнисот и ние стекнуваме богато искуство и професионално знаење.
Ако ви се потребни некои садови за вечера, добредојдени се да дознаете за понатамошна комуникација. Ние ќе работиме заедно вака:
Испратете ги своите понуди;
Понатамошна комуникација за детали за вашите потреби;
Тимска работа за дизајн;
Измена и потврда на примероците;
Масовно производство и проверка на квалитетот;
Испорака: можеме да понудиме пакување од сурово дрво, иверица или пена според вашите барања за да го заштитиме производот од оштетување.
Случај
Ние сме целосно нурнати во светот на производите на нашите клиенти. Но, не само што впиваме во специфичните карактеристики на секторот; исто така, длабоко истражуваме на прашања како што се: „Што ги возбудува клиентите на нашите клиенти?“ „Како можеме да ја активираме желбата за купување на крајниот потрошувач?“ Ова е она што ќе го направиме со вас. Вака го претвораме вашиот проект во наш проект.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Комплет за вечера со порцелански ресторани во хотел -ТЦ02

Комплет за вечера со порцелански ресторани во хотел -ТЦ02

Ние сме горди на нашите производи што ја минуваат меѓународната авторитативна инспекција за квалитет и ја освоија титулата „Кинески познат бренд“ и „Квалификуван производ од Национална инспекција за квалитет“.
2020/01/04
Поставени чисти бели, органски и функционални чинии за јадење - TW32

Поставени чисти бели, органски и функционални чинии за јадење - TW32

Два осум керамика формираа и професионален тим за услуги за едношалтерско решение за услуги обезбедување на хотелски материјали, како и тим за дизајн посветен на сосема нов дизајн концепт понуден на клиентите ширум светот.
2020/01/04
Аристократија за вечера-артрократија во стилот на англиски стил-TD15

Аристократија за вечера-артрократија во стилот на англиски стил-TD15

Со 4 печки што согорува многу порцелански прибор за вечера, производството на висококвалитетна угостителска керамика произведена од фабриката може да достигне 80 милиони парчиња.
2020/01/04
Екран за поставување на прибор за јадење и садови за високо квалитетни хотели и ресторани

Екран за поставување на прибор за јадење и садови за високо квалитетни хотели и ресторани

Големото производство, висок квалитет, комплетни сорти и одлична изработка се наши одлики.
2020/01/04
ЗА НАС
Две осум презентации на керамика
Основана е во 1998 година, Гуангдонг Хосен Два осум индустриски копродукции, Ltd е сместена во Чаожоу, град со име на Нов керамички главен град на Кина. Нашиот бренд е познат по нашето 20-годишно искуство во производство на керамички садови.

Со производство на 30.000 квадратни метри површина, компанијата е обдарена со одлични вештини за производство, стручен тим, висока можност за производство, строго модерно управување. Со комбинација на традиционални занаети и модерна технологија, Два осум керамика се придржуваат кон политиката за создавање нови производи и извршување на уметнички стил; ние нудиме исклучителни производи за да се исполнат барањата на различни клиенти.
Контактирајте се со нас
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонскиот број во контакт формата, за да можеме да ви испратиме бесплатен понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Macedonian