Производи
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Храната е едно од врвните искуства што ги зближуваат готвачите и луѓето. Ние сме горди да видиме дека плочите и садовите СПОТ од колекцијата Hosen Two Eight Color го рефлектираат овој топол дух и амбицијата на готвачите.

КОЛЕКЦИЈА ЗА ТЕКСТУРИ - 2021 Нови дизајни Висока температура порцелански садови за вечера Уникатни дизајни керамички комплети за хотелски ресторан
Уникатниот прибор за јадење со црвена и зелена боја, со мат и сјајна површина, со различен дизајн, може да се искористи за украсување добро на вашите ресторански маси со храна. И задоволете го размислувањето на различните готвачи.
КАПЕР СИНО - Морден стил Градиент Гре и сјајни порцелански ресторани вечера на големо со сет
Реактивна глазура во боја е светла продавница на оваа колекција. Од овој нов ресторан вечера, различни форми и различни големини за ваш избор. Тие се достапни за машина за миење садови и микробранова печка, како и заштитени од гребење.
ЛОТУС БЛУ - 2021 Нов производ Сини порцелански садови за садови, застаклен ресторан вечера со керамика
Еден од новите и уникатни сини керамички садови за вечера, не само со сино небо, туку и се вклопува во чисто синиот океан. Со визуелно влијание, направете ја вашата храна вкусна и убава.
ЗЕЛЕНА JУНГЛА - Популарни комплети за вечера со зелен емајл во рустикален стил, порцелански комплети АБ за ресторан
Трговија на големо со нови зелени плочи во ресторани. Различни садови за вечера со големи димензии, во различни форми, достапни за ресторанот на пазарот во Југоисточна Азија. Тие се издржливи и безбедни за машина за миење садови и микробранова печка.
Нашата услуга

Ако ви треба какво било прилагодување за вашата сопствена идеја, нека професионалната услуга за прилагодување на Хосен ја реализира оваа идеја.

1. Прашање: Клиентот нуди слика или црта слика за идејата со спецификација, димензија, материјал и барање за усогласеност.

2. Дизајн: Дизајнерскиот тим извлекува 3Д-слика за ваша потврда за дизајнот, а потоа работи во примероци. Тимот се вклучи од почетокот на проектот за да се обезбедат најдобрите дизајнирани производи по мерка за да одговараат на потребите на клиентите.

4. Менаџмент на квалитет: Со цел да обезбедиме висококвалитетни структури, ние одржуваме ефективни ефекти& ефикасен систем за управување со квалитет.

Решение
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да осигуриме дека секој клиент може да се чувствува удобно и самоуверено со нашите производи во нивните садови. Производите на Хосен Два Осум Керамика нашироко ги наоѓаат своите апликации од пазарот заради убави предмети. Хотел, ресторан, плевене, настан, супер пазар.

РЕШЕНИЕ ЗА ХОТЕЛ
Колекцијата Бели садови ги исполнуваат условите за секој дел од хотелот, како лоби, буфе, специјален ресторан, главно јадење, бар ...Контактирајте за повеќе детали
РЕШЕНИЕ ЗА Изнајмување свадби
Плоча за полнач со сјајно злато, сребро може да одговори на прашањето од клиентот за изнајмување на кој му е потребна оваа изложба на садови за садови на настанот. Платната за полнач за стакло, исто така, го исполнува ова специјално барање.
РЕСТОРАНСКО РЕШЕНИЕ
Колекцијата садови во боја го исполнуваат различниот концепт на ресторан, ПОIАРСКА СОБИРАЕ, УРБАНСКА КОЛЕКЦИЈА, ФОГЛИСКИ МАOИ ...Кликнете за повеќе случаи во ресторани за да ги проверите
СЕТ СУПЕР ПАЗАР ЗА ВНАТРЕШНИ ПРОТИВ
Hosen Two Eight Ceramics понуди садови за вечера во комплет пакет, особено за 18 парчиња по сет, 24 парчиња по сет. Спакувајте го во безбеден пакет и осигурете се на добрата стока за време на транспортот или продажбата преку Интернет.
За нас

Хосен Два Осум Керамика како производител на садови, искрено 1998 година

Со производство на површина од 30.000 квадратни метри, компанијата е опремена со одлични вештини за производство, професионален тим, висока производствена способност, строго современо управување. Со комбинација на традиционални занаети и модерна технологија, Two Eight Ceramics се придржува до политиката на создавање нови производи и водење уметнички стил; обезбедуваме извонредни производи за да ги исполниме побарувањата на различните клиенти.

АКО Имате повеќе прашања, пишете ни

Само кажете ни ги вашите барања, можеме да сториме повеќе отколку што можете да замислите.